Wanny SPA regularne czyszczenie i pielęgnacja dysz hydromasażu

Wanny SPA regularne czyszczenie i pielęgnacja dysz hydromasażu

Wanny SPA główny aspekt utrzymania czystości w jacuzzi i wanie spa jest to zapewnienie sterylności wody, aby utrzymać system dysz z hydromasażem w dobrym stanie, należy regularnie czyścić cały system wanny spa. Aby to zrobić, zalecamy, aby oczyścić system dysz co najmniej raz na 6 tygodni. Proces jest łatwiejszy niż myślisz, i może być wykonany w krótkim czasie. w ciągu zaledwie kilku minut , w paru krokach:

  • Po pierwsze należy wykonać odłączenie wanny spa od zasilania, wypełnić jacuzzi zimną wodą.

  • Następnie należy dodać 120 ml płynu do czyszczenia wanny z hydromasażem do zimnej wody lub innego środka do czyszczenia basenu ogrodowego.

  • Upewnić się, że zawór powietrza jacuzzi jest wyłączony (w celu zminimalizowania baniek), a następnie włączyć system masażu dysz. Dobry pomysł to też włączenie klimatyzacji pomieszczenia w którym znajduję się wanna spa , aby mieć pewność, że pokój jest dobrze wentylowana podczas procesu czyszczenia.

  • Zostaw wannę spa włączoną na tryb kąpieli przez około 15 minut, aby płyn czyszczący dostał się do środka dyszy z hydromasażem i dokończyć proces czyszczenia wanny z hydromasażem.

  • W zależności od czasu kąpiel, powinieneś zobaczyć trochę brudu i pozostałości brudu w wodzie odpływającej z wanny spa, to dobry znak. Opróżnij wannę z hydromasażem, a następnie ponownie napełnij jacuzzi zimną wodą.

Należy regularnie czyścić wanny spa oraz wanny z hydromasażem aby zapewnić im wieloletnią bezawaryjną pracę.


Ocena: 5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Video:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.12670105697938, Długość geograficzna: 20.89408275731205

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 12 (ostatnio: 10.03.2018 15:32:38)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 04.11.2017 20:37:14)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz