Kosze uliczne na śmieci

Kosze uliczne na śmieci

Mała architektura jest teraz miarą jakości bytu. Jej kształtowanie wydaje się wyjątkowo potrzebne w miejscowościach, w których zaawansowany stał się ruch i w których aranżowane są specjalne miejsca na odpoczynek i zabawę.

Wiele miast Polski lokuje pieniądze w nowatorskie pomysły w tym zakresie, zaczynając od takich podstaw jak kosze uliczne i betonowe, poprzez leżaki parkowe, na podgrzewanych przystankach autobusowych finalizując.

Tradycyjnie w przestrzeń miejską wpisują się stojaki rowerowe, dzięki którym częściej mieszkańcy udają się w miasto nie pojazdami spalinowymi, ale właśnie na rowerach. Stojaki na rowery ułatwiają zostawienie dwukołowca w niezagrożonym, odpowiednim do tego miejscu.

Park to właściwa miejsce, aby pobyć w nim z bliskimi i znajomymi, więc powinien być przystosowany do wymagań. Pierwszym, co kojarzy się, gdy zastanawiamy się nad odpoczynkiem w takim miejscu, są ławki parkowe. Dostępnym elementem są też kosze parkowe, dzięki którym zachowuje się ład i porządek. W podobny sposób oczyszczone są chodniki uliczne – kosze uliczne wymalowane w różne barwy oprócz znaczenia użytecznego, zwiększają także estetykę miasta.

Wszystko po to, żeby ożywić mieszkańcom odpoczywanie w mieście oraz przyczynić się do troskliwości o estetykę miast.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 07.08.2017 01:40:26)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 26.01.2017 03:06:12)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz