Konkursy Internetowe

Konkursy Internetowe

Jak twoje dziecko potrzebuje urządzić imprezę „Halloween” dla swoich kumpli i koleżanek musisz pamiętać o paru istotnych rzeczach żeby dzieci były zadowolone. Zaangażuj w to swoją pociechę (pozwól mu na przykład wymyślić konkursy dla dzieci ). Wzbudzi to w nim mase wartościowych ekscytacji. Będzie dumne z utworzonego efektu.

Oto parę interesujących pomysłów w jaki sposób wzbogacić „imprezę”. Pierwszą niesłychanie znaczącą sprawą jest udekorowanie domu bądź pokoju. Okna powinny być osłonięte pledem, prześcieradłem lub czarno – czerwonymi brystolami, które są udekorowane wykonanymi wcześniej pająkami, czarownicami, itp.

Nie zapomnijcie o zrobieniu dyni! Dyniowa głowa to fundament przy Halloween! Dla bezpieczeństwa najlepiej położyć je przed furtką do domu bądź na przykład na schodach. Jeżeli są to starsze dzieci wolno je stawiać w pokoju w którym docelowo będą się bawiły.

Kiedy wszelkie ozdoby i przebrania są gotowe, należałoby zastanowić się jak zaaranżować czas naszym latoroślą. Niesłychanie szałowym pomysłem są konkursy. Wzbogacą dzieciom czas. Pod spodem przedstawię kilka sugestii.

Balony z tajemniczym zadaniem. (przydatne będą: balony, kartki, nożyce, ołówek)

podziel kartę papieru na mniejsze i zapisz na nich proste zadania do wykonania dla dzieci, np. zaśpiewaj piosenkę, skacz na jednej nodze. Włóż je do balona nim go nadmuchasz.

Członkowie gry będą losowały balon w którym po przekłuciu będą miały dla siebie zadanie do zrealizowania.

Prawdziwa mumia. (potrzebne będą: papier toaletowy)

Jest to najprostsza i zarazem najstarsza frajda dziecięca. Dzieci dobierają się w pary i otrzymują po jednej rolce papieru toaletowego. Rozdzielamy dzieci w parach – jedna jest „mumią” a druga ją okrywa. Zwycięża ta para która najszybciej przeprowadzi to zadanie.

Konkurs dla poszukiwaczy skarbów. (potrzebne będą: cukierki)

Chowamy je po całym domu lub pokoju. Triumfuje ta osoba która wyszuka najwięcej cukierków w ustalonym wcześniej czasie.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 38 (ostatnio: 25.08.2020 21:47:17)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 01.04.2016 18:49:51)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz