Czym zajmuje się irydolog?

Czym zajmuje się irydolog?

Nie na próżno mówi się, iż oczy są lustrem naszego wnętrza. Dzięki irydologii oczy mogą demaskować nam prawdę o skłonnościach naszego organizmu do chorób. Specjalista irydolog na podstawie badania irydologicznego określi nasz obecny stan zdrowia.

Nasze zdrowie rozstrzyga w dużym stopniu o naszym życiu, skutkiem tego nadzwyczaj znaczące jest, żeby na bieżąco wiedzieć, co nam dolega i jeśli to możliwe błyskawicznie zareagować i usunąć powód złego funkcjonowania organizmu. Takie zachowanie pozwoli w porę uniknąć także niepokojących chorób, jakie bez odpowiedniej diagnostyki mogą zaskoczyć nas ni stąd ni zowąd. W tym wypadku irydologia może tworzyć znakomite wyjście. Jakie wiadomości zawiera tęczówka naszego oka? Doświadczony irydolog wkaże przykładowo choroby genetyczne, jakimi możemy być obciążeni, jednakże to nie całokształt! Dodatkowo ujrzymy, jaki jest stan naszych organów, dlatego że pokrywa tęczówki zawiera naturalnie informacje na ten temat. W poniektórych przypadkach metody diagnozy innymi sposobami zawodzą. Oko jest organem, jaki reaguje bardzo szybko, gdy w organizmie zachodzą negatywne procesy – przykładowo w systemie nerwowym bądź krwionośnym.

Aby zidentyfikować nasze dolegliwości i odkryć przyczyny naszych kłopotów zdrowotnych, nie musimy wcale poddawać się drogiej serii badań i chodzić do wielu lekarzy równocześnie. Wystarczy, iż poznamy irydologię, która na podstawie zmian zachodzących w tęczówce naszego oka jest w stanie określić nasze istniejące już i nadchodzące choroby.

Irydolog Łódź zaprasza: http://irydolog.pl/lodz


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 61 (ostatnio: 05.11.2017 02:57:12)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz