CB Radio Olsztyn

CB Radio Olsztyn

CB Radio wczoraj i współcześnie

Jeszcze do niedawna samochodowy sprzęt radiokomunikacyjny, na szeroką skalę, był używany wyłącznie w przedsiębiorstwach. Masowo stosowano go w ciężarówkach korporacyjnych i autach dostawczych. Pierwotnym jego zadaniem było przekazywanie treści o sytuacji na drodze w poszczególnych regionach, w szczególności w trakcie niepewnych warunków atmosferycznych i zagrożeń występujących na drodze w czasie zimy. Jednakże w ostatnim czasie zaczął pełnić rolę najlepszej informacji o kontrolach drogowych prowadzonych poprzez policję i inspekcję transportu drogowego. Komunikaty przekazywane poprzez użytkowników cb radio umieją w porę zapobiec zatrzymaniu osób przykładowo podróżujących zbyt szybko i z tego powodu w większości sytuacji przekraczających dozwolone prędkości. Ta nowa funkcjonalność urządzeń cb radio spowodowała masowe zakupy tego sprzętu również poprzez użytkowników prywatnych. W szczególności tych, którzy dużo podróżują i skracają sobie czas przejazdów poprzez utrzymywanie prędkości pojazdów znacznie ponad aktualne ograniczenia.

CB Radio a oszczędności

Okazuje się, że koszt zakupu cb radio średniej klasy, przykładowo za kwotę ok. 500 zł bardzo szybko może się zwrócić, jeżeli kierowca – pirat drogowy – chociaż kilka razy uniknie zapłaty mandatu za zbyt szybką jazdę. W tym przypadku oszczędności na punktach karnych są wartością uzyskaną oprócz tego.

O ile mieszkacie w Olsztynie lub w okolicy polecamy odwiedzić sklep CB Radio Olsztyn żeby zapoznać się z markowym sprzętem i uzyskać fachowe porady.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 53.7841403, Długość geograficzna: 20.50193139999999

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 47 (ostatnio: 13.06.2020 01:43:18)
  • yahoo: 5 (ostatnio: 29.05.2017 05:37:29)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz